VIDEO/ Lumbardhi: Blero është i ‘shuktë’ prej fillimit, ka ardh me lujtë poker këtu

VIDEO/ Lumbardhi: Blero është i ‘shuktë’ prej

Lumbardhi ka bërë një bisedë me  banorin e ri të Big Brother VIP Kosova, Mirdon Pacollin.

Dyshja kanë folur për lojën e disa prej banorëve, duke u fokusuar edhe tek këngëtari Blero.“Blero është i “shuktë” prej fillimit, ka ardh me lujt poker këtu”, është shprehur Lumbardhi mes tjerave.

Ndërkohë, kujtojmë që pas një debati mes tyre, dy banorët e tjerë Shqipe Hysenaj dhe Gani Gërmia janë dërguar automatikisht në nominim.

Të nominuar të tjerë do të iu bashkohen të hënën dhe njëri prej tyre pritet të eliminohet të premten. 

EMISIONET