Pas lajmeve dhe komenteve për ndarjen nga Ledri, reagon Sara: Kur lexoj...

Pas lajmeve dhe komenteve për ndarjen nga Ledri, reagon Sara: Kur lexoj...

Ndarja mes Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës ka qenë një nga temat më të përfolura në mediat online dhe rrjetet sociale kohët e fundit.

Dyshja ende nuk kanë folur publikisht për këtë vendim të tyre, ama ishte menaxheri i reperit ai që konfirmoi zërat e më pas miqtë e Ledrit.

Duke qenë se ndarja e tyre ka qenë shumë e përfolur Sara ka marrë komente që edhe nuk i kanë pëlqyer.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku në anglisht i kërkon komentuesve të largohen nga profili i saj ndërsa ka shkruar: “Unë kur lexoj disa komente“.

EMISIONET