"Telefonoje Meritonin dhe kërkoja 5 mijë euro" - Vëllai i Ilnisës vihet përballë sfidës së moderatores, ja si reagoi Kevini

"Telefonoje Meritonin dhe kërkoja 5 mijë euro" - Vëllai

Moderatori Meriton Mjekiqi dhe Ilnsia Agolli janë një ndër çiftet që u krijuan në “BBV”, të cilët e vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga shtëpia.

Së fundmi vëllai i gazetares, Kevin Agolli ka qenë i ftuar në “E diell”, ku tregoi se çifti po kalojnë një kohë të mirë me njëri-tjetrin.

Moderatorja Alesia Bami kërkoi Kevinit që të telefonojë Meritonin dhe ti kërkojë atij 5 mijë euro, por ai refuzoi që të merrte në telefon moderatorin duke thënë që më parë duhet të mendojnë çfarë do të bëjmë me ato para.

Pjesë nga intervista:

Kevin: Jam shumë afër tyre. Nga çifti nuk kam shpëtuar tërësisht, ata po kalojnë kohë shumë të mira, po pushojnë dhe po vënë para projektet e tyre.

Alesia: Një motër si Ilnisa dhe një kunat si Meritoni, për çfarë të shqetësojnë më shumë?

Kevin: Ku janë, ku është njeri është tjetri, ku është tjetri, unë jam pika koordinuese e të dyve.

Alesia: Ore po ta marrësh Meritonin t’i kërkosh 5 mijë euro përshembull, e bëjmë dot atë telefonatë?

Kevin: Duhet që të dimë se çfarë do të bëjmë me ato 5 mijë euro. Ai nuk e di që jam këtu, po xhiron një projekt.

EMISIONET