"Të dua fort, të kam jetë", Olsi Bylyku dhe Roza Lati imitojnë Luizin dhe Kiarën e Big Brother

Në emisionin "Why Not" në RTV Ora që moderohet nga  Roza Lati, aktori  Olsi Bylyku dhe Roza Lati kanë imituar Luizin dhe Kiarën e Big Brother.

Biseda mes tyre vijon si më poshtë:

"Kam shëtit gjith botën mbarë, ti nuk je femër ti je arë, të dua fort", i thotë Luizi.

"Okay", thotë Kiara.

"Të dua fort, të kam jetë", i thotë Luizi, Kiarës.

Të herëpashershme janë dhe përgjigjet e saj, të cilat kanë shkaktuar mjaft të qeshura në publik.

Për më tepër ndiqni videon e plotë.

"Të dua fort, të kam jetë", Olsi Bylyku dhe Roza Lati

luizi bbv luiz ejlli kiara kiara dhe luizi

EMISIONET