'Kam vrapuar nudo në mesnatë', Zhaklin Lekatari shokon me deklaratën: Gjermanët rrinë lakuriq para fëmijëve

'Kam vrapuar nudo në mesnatë', Zhaklin Lekatari shokon me

Ish-opinionistja e “Big Brother Vip”, Zhaklin Lekatari dhe Juliana Nura ishin ndër të ftuarat në “Më lër të flas” me Donald dhe Romeo Veshaj.

E teksa në emision po diskutohej gjerë e gjatë për seksin, në një moment konkurentja e “Dancing with the Stars” ka treguar për festivalin në Finlandë, “midnight run”, ku ka marrë pjesë disa vite më parë dhe sipas saj të gjithë dalin në rrugë në mesnatë duke vrapuar totalisht të zhveshur.

Nga ana tjetë Zhaklina ka shokuar teksa tha se në Gjermani familjarët rrinë lakuriq në shtëpi para fëmijëve të tyre.

“E kupton diferencën: në Finlandë njerëzit vrapojnë nudo dhe askush nuk thotë ‘e përdhunova’ se ishte nudo. Seksi është çështje kulturore. Mënyra se si e përjetojmë. Brazilianët ndryshe, në Kinë ndryshe, ne ndryshe. Gjermanët lakuriq rrinë në shtëpi para njëri-tjetrit, para fëmijëve të tyre. Ne në Shqipëri puthim organet gjenitale të fëmijëve dhe i themi ‘u rritsh’. Kjo në Amerikë quhet pedofili”, tha Lekatari.

EMISIONET