FOTO/ Rosalia kapet “mat” me aktorin e njohur

FOTO/ Rosalia kapet “mat” me aktorin e njohur

Aktori amerikan, Jeremy Allen White dhe këngëtarja e njohur,  Rosalia, janë parë më të afërt se kurrë në Los Angeles. 

Dyshja darkuan në restorantin japonez, “Sushi Park”, ku më pas u fotografuan të kapur për dore, teksa kalonin në parkingun e restorantit dhe hipën në të njëjtën makinë.

Aktori dhe ylli spanjoll ishin veshur me kostume sportive të zeza.

Këto foto të reja vijnë disa javë pasi dyshja ndezën për herë të parë spekulime për lidhje në fund të tetorit, kur ata shkuan në pazar dhe u kapën në një treg në Los Angeles.

EMISIONET