A po ruhen traditat e dasmave të jugut? Përgjigjen e jep këngëtari Kleandro Harrunaj

Këngëtari i njohur i muzikës popullore të jugut Kleandro Harrunaj ishte i ftuar në “Ora News” në emisionin “Epiqendër” të moderatores dhe gazetares Sonila Musai ku foli për dasmat.

Në fjalën e tij artisti i muzikës së jugut tregoi për traditën e dasmave dhe si kanë ato ndryshuar ndër vite.

NDIQENI MË POSHTË EMISIONIN E PLOTË NË STUDIO

EMISIONET