Atmosferë festash, sociologu Gëzim Tushi: Shqiptarët janë minimalistë sa i përket organizimeve festive

E teksa shqiptarët kanë nisur përgatitjet për festat e fundvitit, një këndvështrim interesant është dhe ai i sociologëve se si i shikojnë festimet e qytetarëve.

Gëzim Tushi në studion e lajmeve në “Ora News” u shpreh se kryesisht shqiptarët janë minimalistë sa i përket organizimeve festive.

anila zyberaj gëzim tushi

EMISIONET