Grafiku/ Meta: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve

Grafiku/ Meta: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me të dhënat ku tregohen pagat minimale në rajon, ku Shqipëria renditet e fundit.

Në një reagim në ‘Facebook’ Meta thekson se në këtë situatë vendin e çoi korrupsioni i Rilindjes.

“Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve!”, shkruan Meta.

Grafiku/ Meta: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i

ilir meta korrupsioni pagat qeveria rilindja

EMISIONET