Zjarr në një pallat në Tiranë, flakët nisën në rrjetin elektrik, evakuohen banorët

Një zjarr që ka rënë në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik të një pallati në Tiranë ka pëfshirë dhe pallatin.

"Më datë 05.02.2023, rreth orës 17:55, në rrugën "Asim Vokshi", në një pallat, ka rënë zjarr në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik", njofton policia.

Në vendngjarje arritën shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të evakuan banorët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Zjarr në një pallat në Tiranë, flakët nisën

Zjarr në një pallat në Tiranë, flakët nisën

EMISIONET