Shantazhonte të miturat me video/ Arrestohet 27-vjeçari në Mallakastër. EMRI

Policia e Mallakastrës ka arrestuar një 27-vjeçar, pasi i shantazhonte dy shtatase se do t'u publikonte foto intime.

Policia tha se ka vënë në pranga, Mario Rrançin i cili shantazhoi dy adoleshente 15 dhe 17 vjeç, për t’i dhënë para, që të mos iu publikonte foto dhe video me përmbajtje personale.

Kallëzimi është bërë nga shtetëset e mitura, të cilat kanë thënë se shantazhoheshin nga Mario Rrançi, dhe menjëherë më pas ai është vënë në pranga.

EMISIONET