Dhunohen mjekët në Kukës/ Arrestohen dy vëllezër, rrahën dy mjekë në spital!

Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy vëllezër, pasi kanë dhunuar fizikisht dy mjekë të spitalit.

Policia njoftoj se ka vënë në pranga Izmir dhe Haxhi Veselin 31 dhe 41 vjeç të dy banues në Kukës, pasi kanë goditur për shkak të detyrës mjekët në spital.

Ende janë të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur konflikti, por dyshohet se dy vëllezërit kishin një familjar në spital, dhe në këto kushte kanë ushtruar dhunë ndaj bluzave të bardha.

EMISIONET