Përplasen dy makina në Fier, njëra përfundon në kanal, dy të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, pranë ish- parkut të mallrave.

Një automjet "Passat" është përplasur me një "Benz" dhe për pasojë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal.

Nga informacionet e para mësohet se nga ky aksident kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit.

Në vendngjarje ndodhet policia e cila po kryhen ekspertizën për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Si pasojë e aksidentit është ngadalësuar lëvizja e mjeteve në aksin Fier-Patos.

Përplasen dy makina në Fier, njëra përfundon në kanal,

Përplasen dy makina në Fier, njëra përfundon në kanal,

Përplasen dy makina në Fier, njëra përfundon në kanal,

Përplasen dy makina në Fier, njëra përfundon në kanal,

aksident rrugor fier

EMISIONET