Parashikimi i motit, 1 prill 2024

Parashikimi i motit, 1 prill 2024

Të hënën e 1 prillit nuk priten reshje shiu në asnjë qark të vendit.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 12 / 21 °C, në vendet e ulëta: 11 / 24 °C dhe në vendet malore: 8 / 19 °C.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

EMISIONET