FOTO/ Nuk ndalen “fluturimet” me makina, “Benzi” del nga rruga përfundon në një piceri

FOTO/ Nuk ndalen “fluturimet” me makina, “Benzi” del nga

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e vonë të së premtes në Sarandë.

Një automjet tip "Mercedes-Benz, E Class" ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një piceri.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në rrugën Turizëm – Kanali i Çukës, fatmirësisht pa të lënduar.

Ende nuk dihet cili ka qenë shkaku që mjeti të përfundojë mbi subjektin e picerisë.

FOTO/ Nuk ndalen “fluturimet” me makina, “Benzi” del nga

EMISIONET