Fisnik Syla solidarizohet me popullin turk dhe sirian që u goditën nga tërmeti: Të gjithë bashkë ti ndihmojmë

Biznesmeni Fisnik Syla i ftuar në Ora News në emisionin “Epiqendër” të moderatores Sonila Musaj ka apeluar të gjithë shqipatrët anembanë që të solidarizohen e të ndihmojnë popullin turk e atë sirian që u goditën nga tërmeti shkatërrimtar duke lënë me mijra të vdekur.

Syla: Doja të bëja një apel sepse si  ë gjithë e dimë për tërmetin në  Turqi dhe Siri doja të apeloja të gjithë të solidarizohemi sa më shumë dhe të ndihmojmë sepse të gjithë e dimë që edhe Turqia na ka ndihmuar ne në 2019, ndaj të solidarizohemi ti ndihmojmë.

termeti ne turqi epiqender fisnik syla

EMISIONET