Deputeti socialist për vrasjen e Nikulaj: Të zbardhet një orë e më parë ngjarja e rëndë

Deputeti socialist për vrasjen e Nikulaj: Të zbardhet një

Për vrasjen e Ardian Nikulaj në Shëngjin ka reaguar dhe deputeti i PS-së në Lezhë, Eduard Ndreca.

Në një postim në facebook, ai thotë se organet ligjzbatuese duhet te veprojne me force, per ta zbardhur nje ore e me pare kete ngjarje te rende.

Ndreca: Ngjarja e rende e ndodhur sot, ku mbeti i vrare Ardian Nikulaj, na ka tronditur shume te gjitheve. Ardiani ishte nje mik fort i mire e i respektueshem per te gjithe.

Organet ligjzbatuese duhet te veprojne me force, per ta zbardhur nje ore e me pare kete ngjarje te rende.

Ngushellime familjes, gjithe miqve e shokeve. Te qofte dheu i lehte miku im. Shpirti te pushofte ne paqe.

zgjedhjet e 14 majit ardian nikulaj

EMISIONET