Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi bëhet baba për herë të dytë: Me jetë të gjatë Princ Jon!

Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi bëhet baba për herë

Duket se në PD nuk ka vetëm lajme negative me përçarje mes demokratët dhe gjyqe për vulën e siglën e partisë.

Një lajm i mirë ka ardhur nga deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi i cili është bërë baba për herë të dytë.

Ka qenë vetë deputeti demokrat ai që ka ndarë një foto të djalit të sapolindur, teksa zbulon se emrin ia kanë vendosur Jon.

Korreshi: Sot i madhi zot na bekoi me një djalë. Me jetë të gjatë Princ Jon!

 

EMISIONET