Mauro Icardi i ndalon avionin privat, Wanda Nara i bllokon vajzat në Argjentinë

Mauro Icardi i ndalon avionin privat, Wanda Nara i bllokon vajzat në

Pasi i bllokoi kartën e kreditit, Mauro Icardi i ndalon ish-bashkëshortes se tij edhe udhëtimet me avionin privat. Aktualisht pjesë e Galatasaray ku po shkëlqen me fanellën verdhekuqe, sulmuesi argjentinas po jeton i vetëm në Stamboll pasi vajzat dhe modelja argjentinasi ndodhen në Buenos Aires.

Ai ka nisur procedurat për të ndërprerë çdo fije që e lidh financiarisht me Nara-n dhe sigurisht, ajo nuk e ka pritur mirë një gjë të tillë. Ajo ka ndërprerë çdo komunikim të sulmuesit me vajzat, ndërsa nuk pranon të shkojë në Stamboll ku ai kërkon që fëmijët e tij të vazhdojnë shkollimin.

Zyrtarisht, Mauro dhe wanda nuk e kanë finalizuar dovorcin por pas lajmeve të fundit, duket edhe më e largët dita e ribashkimit të mundshëm.  

 

EMISIONET