'Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…' Egla shpërthen keq kundër Meritonit

'Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…'

Mbrëmja e djeshme ka pasur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3.

Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu edhe ofendimet nuk kanë munguar në bisedë.

Një debat i zhvilluar mes meritonit dhe Eglës ka nxitur shumë reagime. Meritoni dhe Egla janë dy nga pesë finalistët e edicionit të tretë të BBV.

Pak më herët Egla është shprehur se Meritoni e meriton të shkojë në finale pasi ai ka patur shumë aktivitet në shtëpi. Mbrëmjen e djeshme ajo ka reaguar në mënyrë krejtësisht ndryshe duke i thënë se ai nuk e meriton të ishte aty ku ishte.

“Se mendoj o Meriton që duhet të jesh ktu ku je, poje dhe s’varet nga mua kshuqë gëzuar. Se s’të mbaj unë as të votoj unë je në focus s’është gjë personale mos të mbetet qefi kot mbërrite deri ktu, je shumë narçist. Të pëlqen shumë vetja, je i fokusuar te vetja lëshohu o vëlla pak” tha Egla.

EMISIONET