Gennaro Gattuso “humbet mendjen”. Shikoni se si i përgjigjet gazetarit në konferencë

Gennaro Gattuso “humbet mendjen”. Shikoni se si i përgjigjet
“Është e hera e katërt apo e pestë që më kërkon të njëjtën gjë”. Kështu i është përgjigjtur Ivan Genaro Gattuso një prej gazetarëve në konferencën e shtypit të Valencias përpara ndeshjes çerekfinale të Kupës së Mbretit me Athletic Bilbaon. Në viim ai vazhdoi:

“Është hera e 4 apo e 5 që më bën të njëjtën pyetje. Unë do të të përgjigjem gjithmonë në të njëjtën mënyrë: Unë po pres, ti po pret, tifozët po presin. Klubi e di shumë mirë që më duhet një mesfushor, klubi di gjithçka. Që prej ditës së parë flasim për numra dhe fair play financiar por unë thjesht po pres për një lojtar që të përmirësojë skuadrën”.

 

 

 

EMISIONET