VIDEO/ Petro Koçi ironizon Berishën: Drejtuesi i fraksionit të protestave vajti 80 vjeç dhe s’u poq kurrë

Pak minuta para nisjes së seancës plenare deputeti socialist Petro Koçi komentoi zhvillimet e sotme para dhe brenda Kuvendit të Shqipërisë nga opozita.

Në një prononcim për “Ora News” Koçi ironizoi duke thënë se drejtuesi i fraksionit të protestave në Partinë Demokratike nuk u poq kurrë.

“Unë e shikoj kështu që, ky i fraksioni që drejton protestat vajti 80-vjeç dhe nuk u poq kurrë”, u shpreh deputeti i PS-së, Petro Koçi.

kuvendi berisha protesta petro koçi

EMISIONET