Protesta e 20 shkurtit, Gazment Bardhi publikon sloganin! Rithemelimi: 20 arsyet pse duhet protestuar

Protesta e 20 shkurtit, Gazment Bardhi publikon sloganin! Rithemelimi: 20 arsyet

Opozita do të mbajë protestë më 20 shkurt, ora 17:30.

Nën sloganin “O sot, o kurrë”, të publikuar nga deputeti Gazment Bardhi, Rithemelimi u ka bërë thirrje qytetarëve të mblidhen për të protestuar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

“I dashur qytetar, më 20 shkurt dili për zot vetes, familjes dhe Shqipërisë”- është ky apeli i Rithemelimit për protestë, ndërsa japin 20 arsye pse duhet protestuar.

Për organizimin e protestës Gazment Bardhi dhe Flamur Noka nisin takimet në bazë ditën e nesërme nga Malësia e Madhe.

EMISIONET