Meta nxjerr VIDEON: Zëri i Bektash Zenelit, zëri i revoltuar i socialistëve të nëpërkëmbur nga sekti i “Rilindjes”

Meta nxjerr VIDEON: Zëri i Bektash Zenelit, zëri i revoltuar i

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një video ku shfaqet ish-kryesocialisti i Kurbinit Bektash Zeneli në një takim në mbështetje të kandidatit të koalicionit të opozitës “Bashkë Fitojmë”.

Me thotë se zëri i Bektash Zenelit, është zëri i revoltuar i socialistëve të nëpërkëmbur nga sekti i Rilindjes.

“Zëri i Bektash Zenelit, ish-Kryetar i PS-së në Kurbin është zëri i revoltuar i socialistëve të nëpërkëmbur që sekti i Rilindjes u ka shkelur me këmbë çdo sakrificë dhe kontribut.

Ndaj edhe ata do t’i ndëshkojnë kandidatët e imponuar me arrogancë nga Rilindja në Kurbin e kudo, duke votuar kandidatët e Primareve, procesit më transparent dhe më demokratik”, shprehet Ilir Meta.

ilir meta kurbin bektash zeneli

EMISIONET