FOTO-LAJMI/ "McGonigal" në zgjedhjet e 14 Majit, Agron Neza në takimin elektoral të kandidatit të PS-së

FOTO-LAJMI/ "McGonigal" në zgjedhjet e 14 Majit, Agron Neza

Skandali i korrupsionit nderkombetar Rama-McGonigal lëshon hije edhe mbi fushatën elektorale.

Agron Neza, personi A në dosjen hetimore amerikane të ish-zyratarit te larte te FBI-se Charles McGonigal dhe kryeministrit Edi Rama, u shfaq sot në një takim elektoral të kandidatit të Edi Ramës në Tropojë.

Agim Neza është person kyç i kësaj afere.

FOTO-LAJMI/ "McGonigal" në zgjedhjet e 14 Majit, Agron Neza

Kujtojmë se hetimet vazhdojnë dhe zyetari i lartë i DASH, Gabriel Escobar foli për çështje penale të hapur.

Sipas kreut të opozitës, Sali Berisha, kjo do të thotë derë burgu e hapur për Edi Ramën. /Syri

edi rama charles mcgonigal agron neza mcgonigal

EMISIONET