“E jashtëzakonshme mbështetja”, Salianji: Rrugëtimit tonë drejt fitores së thellë më 14 maj po i bashkohen masivisht qytetarët

“E jashtëzakonshme mbështetja”, Salianji: Rrugëtimit

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është ndalur dje në një takim me banorë në Sharrë.

Ai u shpreh përmes një reagimi në ‘Facebook’ se takimi ishte i jashtëzakonshëm.

“Pasditen e sotme e kaluam me takime në lagjen Sharrë!

E jashtëzakonshme mbështetja që gjejmë në çdo lagje e fshat!

Rrugëtimit tonë drejt fitores së thellë më 14 Maj po i bashkohen masivisht çdo ditë e më shumë qytetarë pa asnjë dallim!

Të rinj e të reja, familjarë, të moshuar, të gjithë duan dhe janë pjesë e ndryshimit!

14Maji është dita e ndryshimit. Bashkë Fitojmë”, shkruan Salianji.

ervin salianji salianji

EMISIONET