"Dorëheqje e menjëhershme", Berisha publikon VIDEON e gazetares së CNN për "Rama - McGonigal"

"Dorëheqje e menjëhershme", Berisha publikon VIDEON e

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka publikuar në faqen e tij në Facebook një bisedë të korrespondentes ligjore të CNN për Nju Jorkun Cara Scannell dhënë medies ku ajo punon në lidhje me hetimin që po zhvillohet në SHBA për Charles McGgonigal, i akuzuar për lidhje me oligarkët rusë të sanksionuar nga SHBA dhe me kreun e qeverisë shqiptare, Edi Rama.

“Kur bëhesh famëzi në mediet e mëdha të botës; Ke vetëm një rrugë, dorëheqjen e menjëhershme!” shkruan Berisha në mesazhin e tij që shoqëron videon e CNN.

EMISIONET