VIDEO/ Romeo dhe Elvisi hakmerren ndaj Gracianos, i vendosin dy banane...

VIDEO/ Romeo dhe Elvisi hakmerren ndaj Gracianos, i vendosin dy banane...

Graciano ishte banori i parë që hapi kutinë e Pandorës, ku i kërkohej të nxirrte në nominim 3 persona brenda shtëpisë.

Ai zgjodhi Lisin, Heidin dhe Romeon, si shenj hakmarrje ndaj këtij të fundit.

Kjo solli mjaft debate gjatë javës, por gjatë mbrëmjes së djeshme, Romeo dhe Lisi vendosën të "hakmerreshin" duke i vënë dy banane mbi kokën e krevatit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET