VIDEO/ Gazmendi këshillon Romeon: Me llafet e Eglës do kisha vrarë veten

VIDEO/ Gazmendi këshillon Romeon: Me llafet e Eglës do kisha

Zarfi i bardhë që mbërriti pasditen e sotme në shtëpinë e ‘BBV3’ solli një rrëmujë për banorët.Pasi u tha se do të zhvillohej një shfaqje teatrale, nisi menjëherë ndarja e roleve.

Por ndarja që u bë për Romeon dhe banoren që do të ishte përkrah tij solli shumë debate në shtëpi.

Për të luajtur tragjedinë ‘ Romeo dhe Zhuliet’ ai donte të kishte përkrah Heidin dhe jo Artën dhe për këtë arsye ai vendosi të mos luajë.

Pas kësaj filluan sulmet drejt Romeos, dhe i revoltuar ai u largua prej aty. Duke shijuar një kafe në oborr me Gazin ky i fundit i thotë: "Me llafet e Eglës ë? Me llafet e Eglës unë do të kisha vrarë veten."

"Unë të besoj më këtu? Po çfarë thua o vëlla",- u shpreh Romeo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET