FOTO/ Argjira vjen me një mesazh pas ofendimeve për Gracianon: Bullizmi po merr jetë...

FOTO/ Argjira vjen me një mesazh pas ofendimeve për Gracianon:

Prej javësh ka vazhduar transmetimi i formatit më të ndjekur të "BBV3" ku banorët e asaj shtëpie janë përballur me shumë dashuri por dhe me shumë urrejtje përgjatë këtyre ditëve.

Graciano ka qenë një prej banorëve që është përballur me shumë ofendime të rënda brenda shtëpisë por dhe tepër komente negative jashtë saj.

Megjithatë, partnerja e tij, Argjira, mbrëmjen e sotme ka një mesazh për të gjithë dhe shprehet se bullizmi po merr jetë njerëzish.

FOTO/ Argjira vjen me një mesazh pas ofendimeve për Gracianon:

EMISIONET