VIDEO/ Agron Llakaj humb bashkëshorten, ja si reagon Romeo kur e merr vesh lajmin e trishtë

VIDEO/ Agron Llakaj humb bashkëshorten, ja si reagon Romeo kur e merr vesh

Në një skenë të dedikuar për të Romeo kujtoi karrierën e tij, e cila nisi në spektaklin më të madh të humorit, Portokalli.

Pas derës që u hap qëndronte Gaz Paja, i cili ishte i pari që e përkrahu në skenën e humorit të Portokallisë.  Pas asaj dere do ishte edhe Agron Llakaj, por për fat të keq aktori humbi bashkëshorten një ditë më parë.

Këtë lajm të trishtë e mori vesh nga moderatori i emisionit, Ledjoni,

Romeo u prek dhe shprehu ngushëllime familjes së Agronit, ku gjithashtu kërkoi dhe falje që nuk mund të jetë me të në këto ditë të vështira.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET