"U njohëm në ashensor" moderatorja e RTV Ora i jep fund beqarisë, në krahët e një biznesmeni....

Enki Braçaj, gazetarja dhe moderatorja shqiptare e cila së fundmi i është bashkuar ekranit të RTV Ora, si pjesë e programit "Ditë e Re", i ka dhënë fund beqarisë.

E ftuar në #Expuls përballë gazetarit Ronaldo Sharka në RTV Ora, ajo ka ndarë me ndjekësit e këtij emisioni disa foto nga ceremonia e shkëmbimit të unazave.

Ajo tregoi se partneri i saj merret me biznese dhe janë njohur në ashensorin e pallatit të Enkit. Për më tepër, ndiqni intervistën e plotë:

 

EMISIONET