Luizi i bindur: “S’ke b** të merresh me mua”/ Kiara e "sfidon": Aq kam, sa s’ta merr mendja!

Luizi i bindur: “S’ke b** të merresh me mua”/ Kiara e

Teksa po afrohet finalja e 6 majit, çifti i Big Brother Vip, Kiara dhe Luizi duket se po i shikojnë këto ditë qëndrimi në shtëpi, ndërsa duket se i kanë lënë pas sherret e tyre të mëparshme.

Në një moment të qëndrimit të tyre në shtëpi, dëgjohet se ata bisedonin me njëri-tjetrin, ndërsa Luizi i pohon se moderatorja nuk ka by**ë që të merret me të.

E mes të qeshurave dhe batutave, Kiara pohoi se ajo ka, madje shumë.

BISEDA

Luizi: Dua të bëj një tatuazh këtu (tregon krahun)

Kiara: Ahh, këto gjëra nuk i kam qejf unë

Luizi: As unë nuk i kam qejf. As xhinset, as xhuboksin

Kiara: Je mësuar ti tatuazh sipër tatuazhit ehh?!

Luizi: Fillove ti duke luajtur me porta të vogla. Po bën si lojtare tani? T’i fiki dritat, llambat unë. Do luash ti me mua?

Kiara: Fort!

Luizi: Ok, hajde hajde luaj, o luaj mendsh.

Kiara: S’kam pra.

Luizi: S’ke by**ë me u marr me mua.

Kiara: Aq kam sa nuk ta pret mendja/

EMISIONET