Si ju duket nusja? Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën, zbulon raportin mes tyre

Si ju duket nusja? Motra e Luizit flet për herë të parë

Pas daljes nga BBVA, Të gjithë janë shprehur krioz nëse Kiaraështë takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit.

E mesa duket, pas shumë pyetjesh motra e Luizit ka vendosur të shuajë dyshimet.

Duke iu përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, motra e Luizit, Ina, ka folur edhe për Kiarën.

Ajo ka treguar se kanë foluar me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga çfarë kanë parë nga ekrani.

Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiaren, njësoj sic e sheh Luizi.

EMISIONET