Paqe/ Luizi thyen akullin me Efin pas mesazhit që i dha e ëma

Paqe/ Luizi thyen akullin me Efin pas mesazhit që i dha e ëma

Luizi dhe Efi mbrëmë në orët e vona kanë bërë paqe.

Dyshja kanë kërcyer dhe janë argëtuar në shoqëri të njëri-tjetrit.

Miqësia e tyre duket se ka gjetur rrugën e vjetër të komunikimit.

Paqe/ Luizi thyen akullin me Efin pas mesazhit që i dha e ëma

Të kam shumë xhan. Të kam dashur vërtet. Jam shumë e lumtur nëse e fiton ti dëgjohet ti thotë  Efi-Luizit.

Pranoje që të kam dashur në finale me gjithë shpirt, dëgjohet ti thotë Luizi-Efit.

Duket se Luizi ka ndryshuar qëndrim pas mesazhit që e ëma i dha për Efin.

Ajo i tha se Efin e ka shumë përzemër duke i theksuar këngëtarit se duhet të lërë pas hatërmbetjet.

EMISIONET