Luiz Ejlli thyen çdo rekord në rrjetet sociale, flitet për "miliarda", ja për çfarë bëhet fjalë

Luiz Ejlli thyen çdo rekord në rrjetet sociale, flitet për

Fituesi i ”Big Brother Albania Vip 2”, Luiz Ejlli vijon të jetë ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale.

Videot e tij të shpërndara, në të gjitha platformat kanë kaluar së fundmi 15 miliardë shikime. Kjo  tregon se ai është më i preferuari në botën online.

Këtë shifër rekord për një personazh nga Shqipëria, ai e ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram dhe Tik Tok.

Faqet e menaxhuara prej tij në rrjetet sociale, apo edhe ato mediatike, ndërkohë vijojnë të jenë më të klikuarat, ku çdo postim i Luizit merr mijëra like, komente dhe share.

Luiz Ejlli thyen çdo rekord në rrjetet sociale, flitet për

EMISIONET