Lorenci apo Sabiani? Keisi tregon arsyen pse i dha fund me Kristin!

Lorenci apo Sabiani? Keisi tregon arsyen pse i dha fund me Kristin!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme Keisi Medini është eleminuar nga shtëpia e “BBV2” e sot e ftuar në Fan Club BBV2, ish-banorja është shprehur rreth lojës së saj, historisë së saj me Kristin dhe shumë të tjera. Keisi ka treguar se cila ishte arsyeja psei dha fund me Krisin dhe a ishte Sabiani apo Lorenci arsyeja.

Hyrja e Sabianit apo e Lorencit, cila ndikoi më shumë?

"Asnjëra nga këto. Nëse hyrja e babait tim do ndikonte për keq, unë besoj se do ndikonte për mirë se unë e mora miratimin e tij nëse kjo do ishte lojë do vazhdoja të bëja fallco, por duke qenë se nuk ndjeja më të njëjtin afeksion që patëm në fillim dhe unë jam e përkëllelur kam qejf të më vijnë nga mbrapa, ai…" tha ajo.

Keisi gjithashtu la treguar nëse mund të ketë diçka me Lorencin tani që të dy janë jashtë shtëpisë së “BBV2” e për këtë ish-banorja është përgjigjur.

E pyetur se çfarë i ka thënë babai i saj, Sabiani dje pas daljes nga “BBV2”, Keisi është përgjigjur kështu.

EMISIONET