Kiara publikon foton "provokuese", Luizi i bën komentin epik

Kiara publikon foton "provokuese", Luizi i bën komentin epik

Këngëtari Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga “Big Brother Vip 2”.

Çifti është mjaft aktiv në rrjetet e tyre sociale ku shpesh herë ata postojnë foto apo video krah njëri-tjetrit. Së fundmi Kiara ka publikuar një foto ku shfaqet plot stil. Mirëpo një detaj që vihet re në veshjen e saj është minifundi i cili lejon të duket edhe një pjesë e të brendshmeve të moderatores.

Dhe nuk kishte si të mos mungonte dhe komenti epik i Luizit i cili në formë shakaje shprehet se Kiara është dobësuar dhe prandaj i ka rënë pak minifundi.

“Ështe dobësuar, prandaj i ka rënë pak minifundi. Faleminderit për mirekuptimin”, shkruan teksa nuk kanë munguar dhe reagimet e fansave ndaj komentit të tij.

 

kiara tito luiz ejlli

EMISIONET