Çifti më i mirë dhe më i keq në “Ditën e Dashurisë” janë .../ Parashikimi për “Shën Valentinin” nga astrologu Jofiel Koço: Meshkujt e Ujorit ...

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga dita e Shën Valentinit, astrologu Jofiel Koço në studion e lajmeve në “Ora News” do të bënte dhe parashikimin e horoskopit jo vetëm për çiftet, por edhe për ata dhe ato që kjo festë e dashurisë i gjen vetëm.

“Nuk është çështja kush do të ketë fat në dashuri, por bëhet fjalë se kush do të ketë performancën më të mirë këtë ditë.

Kush do të jenë çiftet që do të shkëlqejnë? Kush do të bëjë udhëtimin më të mirë? Dhe e parë në këtë mënyrë, do të kemi dy shenja që do perdormojnë më mirë.

E para është shenja e Ujorit. Gjatë datës 14 do të kemi një grumbullim yjesh në Ujor, dhe duket se meshkujt Ujorë do të jenë në kulmin e romantizmit dhe asaj që quhet në kulmin e potencialit mashkullor.

Shenja tjetër që jep një performancë më të mirë, dhe është tek femrat e Bricjapit.

Ndërsa çifti që shkëlqen më shumë është Ujor-Dash, ndërsa çifti më i keq do jetë Luan - Gaforre”, u shpreh ndër të tjera, astrologu Jofiel Koço.

Parashikimi i plotë i astrologut Jofiel Koço për ditën e "Shën Valentinit"

EMISIONET