VIDEO/ Romeo debat me Rozën: Ke frikë nga vetja...

VIDEO/ Romeo debat me Rozën: Ke frikë nga vetja...

Debat me tone të larta është transmetuar mbrëmjen e së hënës mes dy konkurrentëve të ‘BBV3’. Bëhet fjalë për Romeon dhe Rozën, dy prej banorëve që shpeshherë janë parë të debatojnë me njëri-tjetrin.

"Sa larg jemi ne zemra, oho, s’di ti të flasësh shpirti, ke frikë nga vetja"- i’u drejtua Romeo-Rozës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET