Horoskopi i seksit, ja 4 shenjat më të favorizuara

Horoskopi i seksit, ja 4 shenjat më të favorizuara

Si çdo javë, Astro Sexy Parade zbulon se cilat janë shenjat më me fat këtë fundjavë në shtrat.

Ja super të preferuarat nga 17 deri më 19 mars.

1 – BRICJAPI 

Historitë platonike nuk janë bërë për ju dhe do mund t’ia demonstroni me shtysë partnerit tuaj.

2 – DEMI

Afërdita ju bën dashnorin më të mirë që një partner mund të dëshirojë. Ai do t'jua përsërisë këtë shpesh.

3 – VIRGJËRESHA

Një udhëtim jashtë qytetit me partnerin do të jetë i dobishëm për të rindezur zjarrin e pasionit mes jush.

4 – UJORI

Nuk e dini se sa do të zgjasë historia juaj me partnerin, por keni një mirëkuptim të çmendur seksual.

EMISIONET