FOTO/ Sara Hoxha shihet e lumtur në krahët e një mashkulli, nuk është Ledri

FOTO/ Sara Hoxha shihet e lumtur në krahët e një mashkulli, nuk

Prej disa javësh, në media qarkullojnë lajme për ndarjen e çiftit të njohur, Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, por akoma nuk ka ardhur një reagim nga ato në lidhje me këtë temë.

Së fundmi, Sara është parë shumë aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që mbrëmjen e së enjtes, ajo ka publikuar një foto, ku shihet e lumtur në krahët e një mashkulli, që nuk është Ledri Vula.

Mesa duket, blogerja ndihet rehat dhe e lumtur me grimerin e saj, emrin e të cilit ajo e ka treguar në shumë dalje publike, duke shtuar se është miku më i mirë i saj.

FOTO/ Sara Hoxha shihet e lumtur në krahët e një mashkulli, nuk

EMISIONET