FOTO/ Premiera e “Argylle”, Dua Lipa habit me veshjen e saj

FOTO/ Premiera e “Argylle”, Dua Lipa habit me veshjen e saj

Filmi i shumëpritur i Dua Lipës, “Argylle”, më në fund po mbërrin në kinema. Dhe sigurisht ne të gjithë mezi e kemi pritur filmin, pasi së bashku me Duan luan gjithashtu John Cena (të dy kanë punuar së bashku në “Barbie”, për këdo që e ka harruar këtë) si dhe Bryce Dallas Howard, Henry Cavill, Ariana. DeBose dhe Sam Rockwell. Dua Lipa shkeli në tapetin në premierën e madhe të filmit në Londër.

Ylli i muzikës i ka kombinuar flokët e saj të kuq me fustanin tërësisht me tegela, i cili shfaqte një bust të dashur pa rripa dhe një bel të rrëmbyer. Fustani me ngjyrë të kuqe gjaku, kishte dy modele të ndryshme të temave për të krijuar cilësi dhe thellësi. Këngëtarja superstare kishte në qafë një choker floriri të mbuluar nga flokët e saj të kuqe me onde.

Filmi “Argylle” do të jepet për herë të parë në kinema në datën 2 shkurt të këtij viti.

FOTO/ Premiera e “Argylle”, Dua Lipa habit me veshjen e saj

EMISIONET