"Do ngel pa martuar", Keisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

"Do ngel pa martuar", Keisi: Çunat nuk më ftojnë

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale.

Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabjanin.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabjanin. Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo.

EMISIONET