Gazetari i emisionit “Ora Verore” në RTV Ora, Ronaldo Sharka, së fundmi ka realizuar një kamera të fshehtë me pushuesit në bregdetin e Himarës.

Ai i është ulur njerëzve nëpër shezllona dhe i mban me muhabet. Të gjithë njerëzit kanë ngelur të habitur nga gjesti duke e konsideruar si të çmendur. Nuk kanë munguar as nga ata njerëz që e kanë sharë dhe ofenduar.

Një nga pushuesit e ka kërcënuar gazetarin se nëse nuk largohet nga shezlloni do i hiqte mbathjet.

Për më shumë ndiqni videon në Youtube