Gruaja tregon se ka edhe burrë, edhe të dashur: Më thonë të lë njërin, por nuk më intereson

Gruaja tregon se ka edhe burrë, edhe të dashur: Më thonë

Një TikTokere ka treguar se ka një burrë dhe një të dashur. Përdoruesja @middlespoonpodcast, e njohur si Sarah, poston video rreth marrëdhënies së saj në TikTok dhe Instagram, duke iu përgjigjur pyetjeve ndjekësve të saj.

Ndërkohë ajo ka marrë shumë kritika nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale të saj, madje disa e kanë cilësuar edhe si të urryer marrëdhënien e tyre,

“Të jesh në një lidhje poliamoroze me dy burra që aktualisht nuk kanë partnerë të tjerë… Do të thotë të jesh e urryer!”

"Në çfarë bote mëkatare jetojmë!" tha një tjetër.

"Më mirë të jem vetëm për pjesën tjetër të jetës sime sesa të jetoj ashtu," theksoi një tjetër.

“Me sa duket jam egoiste, egoiste, deluzioniste, narcisiste dhe duhet t’i lë të shkojnë”, ka shkruar Sarah në mbishkrimin e klipit të saj.

Në një tjetër video TikTok, ajo trajtoi argumentin se duhet të lërë njërin prej tyre dhe të qëndrojë vetëm me njërin.

“Më pëlqen sesi të gjithë vazhdojnë të më thonë se duhet ta braktis burrin ose të dashurin tim”, ia kthen Sarah në klip.

Në një TikTok të kohëve të fundit , Sarah u kërkoi të dy burrave të saj të tregonin gjënë e tyre të preferuar për tjetrin.

Burri i saj lavdëroi aftësitë e të dashurit të saj në gatim, që do të thotë se ai nuk duhet të bëjë darkë.

Dyshja duket se janë vendosur në një lidhje të lumtur, duke shijuar takime trepalëshe.

Polyamoria nuk është edhe aq e pazakontë këto ditë. Një studim i vitit 2021 i botuar në Frontiers in Psychology zbuloi se një në gjashtë të anketuar donte të provonte poliamorinë, ndërsa një në nëntë raportoi se ishte poliamoroz në një moment të jetës së tyre.

EMISIONET