Vrasja e 20-vjeçarit në Tiranë, sherri nisi për një vajzë, detaje nga ngjarja

Policia e Tiranës ka vënë në pranga njërin prej autorëve të vrasjes së 20-vjeçarit.

Sipas burimeve zyrtare, si rezultat i kontrolleve të pandërprera të shërbimeve të Policisë, është kapur dhe vënë në pranga njëri nga autorët e ngjarjes së ndodhur gjatë natës, shtetasi Ensi Maze teksa vijojnë kërkimet për tjetrin.

Dyshohet se sherri mes të rinjve që i mori jetën 20-vjeçarit Stivën Toshkëzi ka ardhur pas një konflikti për një vajzë dhe ishte hera e dytë që të rinjtë përplaseshin.

Sipas policisë, shtetasit Ensi Maze dhe Axel Hoxhaj kanë goditur me mjet prerës shtetasin Stivën Toshkëzi, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Vrasja e 20-vjeçarit në Tiranë, sherri nisi për një
Zona ku ndodhi ngjarja

vrasja ensi maze stivën toshkëzi policia e tiranës axel hoxhaj

EMISIONET