EMRI/ Tritol banesës në katin e 4-ët në zonën e Freskut në Tiranë ( PAMJE )

Tritol një banese në katin e katërt të një pallati në zonën e Freskut në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 03:00, në afërsi të Institutit të Fizikës Bërthamore. Mësohet se banesa është në pronësi të Muhamet Dukës.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 18.04.2023, reth orës 03:00, te Fresku, në afërsi të Insitutit të Fizikës Bërthamore, në katin e katërt të një pallati, në derën e banesës së shtetasit M. D., 65 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit. 

EMISIONET