VIDEO/ Zhvishet nudo dhe kërkon drejtësi - Protesta ndryshe e kolumbianes para Prokurorisë së Tiranës

Një vajzë e re me origjinë nga Kolumbia ka protestuar nudo para Prokurorisë së Tiranës këtë të mërkurë.

Qëllimi është zvarritja e një procesi gjyqësor ku ajo është kapur me një sasi kokaine dhe për pasojë i është bllokuar pasaporta.

Kjo shfaqje e shtetases kolumbiane nuk ka shpëtuar pa u filmuar edhe nga kamerat amatore që ndodheshin aty pranë.

protesta editon vatnikaj kolumbiane

EMISIONET