Vetëm lakuriq mbaron punë/ Kolumbiania që protestoi dje nudo para Prokurorisë fiton pasaportën e bllokuar

Vetëm lakuriq mbaron punë/ Kolumbiania që protestoi dje nudo para

Shtetësja kolumbiane Claudia Sofia Cameron Jaimes, e cila protestoi ditën e djeshme nudo para prokurorisë së Tiranës,ka marë sot pasaportën e saj të bllokuar nga prokuroria.

Dorëzimi i pasaportës kolumbiane, është bëre me urdhër të prokurorit të çeshtjes Eljo Mazrrekut.

Claudia Jaimes, një ditë më parë zgjodhi të protestojë në mënyrë të veçantë para prokurorisë duke dalë nudo.

Ajo është kapur pak kohë më parë nga policia me 5 gramë kokainë dhe mes masave bllokuese ka qënë sekuestrimi i pasaportës.

Protesta ndryshe e kolumbianes Claudia Sofia Cameron Jaimes dje para Prokurorisë së Tiranës

elton qyno kolumbiane protesta nudo

EMISIONET